Realizacje - ElseDragon

Realizacje

Nasze realizacje

Każdy projekt jest dla nas niezwykle ważny. Zawsze dbamy o każdy szczegół!

Pracownia Fryzjerska Beata Kozarzewska

www.fryzjerprzasnysz.pl

Realizacja dla Pracowni Fryzjerskiej - Beata Kozarzewska polegała na stworzeniu strony internetowej, która w małym mieście pozwoliłaby Twojemu biznesowi wyprzedzić konkurencję. Kolorystyka została dobrana głównie w kierunku czerni oraz zieleni. Pomogliśmy Pani Beacie również w doborze domeny i zakupie hostingu.

Kolory:
Technologie:

Matakota

www.matakota.pl

Realizacja dla Olgi Nowackiej - Matakota polegała na stworzeniu strony internetowej, która zawierałaby ogólną promocję kanału edukacyjnego Matakota. Dodatkowym zadaniem było wdrożenie systemu do dodawania matematycznych zadań, który pomieściłby minimum 1000 zadań.

Kolory:
Technologie:

Publiczne przedszkole - Świat Krasnali

www.przedszkole158.pl

Realizacja dla Publicznego Przedszkola nr 158 w Poznaniu - Świat Krasnali polegała głównie na stworzeniu szaty graficznej idealnie wpasowującej się w klimat dziecięcej zabawy. Dodatkową pomocą było pełne przeszkolenie personelu przedszkola w zakresie obsługi strony.

Kolory:
Technologie:

Drukarnia Madimo

www.madimo.pl

Realizacja dla Drukarni Madimo polegała na przeniesieniu gotowej szaty graficznej na w pełni interaktywną stroną internetową wraz z dostosowaniem widoku mobilnego. Dodatkowo dla drukarni realizujemy ciągłe wsparcie techniczne z zakresu kopii zapasowych oraz audytów bezpieczeństwa.

Kolory:
Technologie:

Homies On Fest

www.homiesonfest.pl

Realizacja dla Homies On Fest polegała na stworzeniu strony internetowej, która pozwoliłaby twórcom Homies na przekazanie swojej pasji do festiwali odwiedzającym. Dodatkowym atutem strony jest niestandardowa mapa znajdująca się na stronie głównej, pozwalająca w łatwy sposób przeglądać festiwale.

Kolory:
Technologie:

Gabinet Stomatologiczny - DENT

www.stomatolog-swarzedz.pl

Realizacja dla gabinetu stomatologicznego - DENT, polegała na stworzeniu strony internetowej oddającej profesjonalizm i wzbudzającej zaufanie. Dobrana kolorystyka i użyte czcionki pozwoliły osiągnąć zamierzony efekt.

Kolory:
Technologie:

BodyLab

www.warsztatciala.pl

Realizacja dla Warsztatu Ciała BodyLab polegała na zaprojektowaniu i stworzeniu dynamicznej strony internetowej. Zastosowaliśmy czerń jako dominujący kolor, który idealnie współgra z logotypem firmy.

Kolory:
Technologie:

English Club

www.engclub.pl

Realizacja dla English Club polegała na stworzeniu serwisu internetowego w którym odwiedzający będą mogli wykonać test poziomujący z języka angielskiego. Strona został wyróżniona przez główny zarząd firmy.

Kolory:
Technologie:

Skontaktuj się z nami w sprawie projektu

784 209 861

Od poniedziałku do soboty - 8:00 - 18:00

kontakt@elsedragon.com

Napisz do nas w dowolnej sprawie!